+420 728 996 089
+420 728 996 089
Česky     

Reference

   

 • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
 • “RWE“
 • “Ing“
 • “Albixon“
 • “Mbank“

Reference od firem

Dobrý den, v pondělí 26.6.2017 stěhovala vaše firma naše kanceláře. Chtěla bych vaše zaměstnance velice pochválit za perfektní přístup, naprosto bezproblémové jednání a příjemné vystupování. Gratuluji vám k výběru zaměstnanců.

Za firmu: Irena Novotná

Behaim IT Solutions, Olomouc

Dobrý den,
děkuji za bezchybnou spolupráci, faktura stačí e-mailem, úhradu provedeme termínu.

Ing. Roman Dvorak

STOFI, spol. s.r.o., Zlín

Ještě jednou děkuji za vzornou službu, chlapci byli super. Zdraví a úsměvné dny přeje,

Vladislav Nemrava

FRAM Consult. a. s. Praha, Olomouc

S firmou Mekrservis spolupracujeme již několik let, a to v oblasti stěhování, montáže nábytku i vyklízení a ekologické likvidace. S celkovým přístupem a kvalitou odvedené práce jsme plně spokojeni. S firmou Mekrservis hodláme spolupracovat i nadále.

Univerzita palackého v Olomouc, Olomouc

Dobrý den, pane Melichare,
děkuji za vaše služby, určitě si schovám na vás kontakt pro další případné práce v naší firmě.

Fagron – Eva Marie Horylová, Olomouc

Jsme stavební firma, která zaštiťuje kompletní stavby včetně vybavení interiérů. K tomuto účelu využíváme výhradně služeb firmy MeKrservis. Tato firma pro nás v minulosti zajišťovala jak dopravu nábytků, tak samotné nastěhování do interiérů a v případě potřeby i kompletní montáž. Se součiností jsme byli vždy velice spokojeni.

FeUr style s.r.o., Olomouc

Stěhovací firma Mekrservis mi byla doporučena firmou RWE Šumperk. Již při sjednávání podmínek a požadavků z naší strany jednali zástupci firmy vstřícně a ochotně.Toto se následně potvrdilo při vlastním stěhování.Přestože probíhalo stěhování za deště, nedošlo k žádnému poškození nábytku.
Celé stěhování proběhlo velmi rychle. Pracovníci byli velmi ochotní. V případě dalšího stěhování bych práci svěřil této důvěryhodné firmě.

ISS Facility Services, s.r.o.,

Firma Mekrservis zařizobvala stěhovací a montážní práce pro naši společnost. Práce byla provedena velmi profesionálně a vše proběhlo v předem stanovených termínech a bez závad. Veškeré smluvní vztahy byly dodrženy a jednání s touto firmou hodnotíme velmi kladně. Na základě těchto zkušeností i nadále využíváme služeb této společnosti.

Nábytek Artspect, a.s., Praha

Se společností MEKRSERVIS spolupracujme již druhý rok a oceňuji zejména profesionální, velice operativní a milý přístup ze strany všech pracovníků i vedení. Nikdy nic není problém a všichni jsou spokojeni. Určitě doporučuji.

Foreigners.cz, Olomouc

S firmou Mekrservis jsme již několikrát spolupracovali, a to v oblasti stěhování nábytku, vyklízení prostor a stěhování těžkých břemen (trezory). Spolupráce probíhala vždy dle sjednaných podmínek.

Policie ČR, Česká republika

Reference od zakazníků

Dobrý večer, pane Melichare, dovolte mi vyseknout poklonu vašim skvělým spolupracovníkům, patří jim velký dík za velmi profesionální namáhavou práci, milé jednání a kosmickou rychlost, kterou mi kompletně vyklidili byt. Vaše firma zaslouží jen samou chválu a vřele a radostně budu doporučovat vaše služby dalším zájemcům. Jsem nadšená. Přeji všem vašim hochům
stálé zdraví a firmě mnoho stejně spokojených zákazníků.

Jitka Moravová, Olomouc

Dobrý den, dnes 17.1.2019 jsem měla zařízené stěhování s Vaší firmou. Byla jsem velice spokojená. Profesionální přístup, skvělé jednání. Moc děkuji za hladký a rychlý průběh! Určitě Vás ráda ostatním doporučím.

Benešová Dominika, Olomouc

Dobrý den, pane Melichare,
včera proběhlo stěhování s Vaší firmou a mne to nedá…musím hrozně moc, ale fakt moc pochválit Vaše kluky! Rychlý, šikovní no prostě jsem jen koukala 😮
Za dobu co stavíme dům jsem poznala hromadu firem, pracovníků různých řemesel a taky to, kolik je nešiků a patlalů…v dnešní době je hrozně těžké sehnat fajn zaměstnance a Vy je rozhodně máte, takže moc gratuluji a děkuji!

Bylo mi ctí, potěšením a určitě Vaši firmu budu doporučovat dál 🙂

Renata Ondráčková, Olomouc

Dobrý den pane Melichare,
chtěla jsem poděkovat za servis. Vše šlo hladce a bez problémů i přes některá úskalí vše kluci vyřešili. Už jsme se stěhovali 7x, tak máme srovnání. Všichni byli ochotní a milí. Děkuji

M. Fišerová, Olomouc

Dobrý den,

koncem července 2018 jsme se stěhovali z Olomouce do nového domova v okrese Přerov. Bylo to stěhování velmi náročné o to víc, že bylo velmi horké počasí kolem 35 st./C. Bylo nasazeno 8 pracovníků, byly naloženy 3 auta. Jedno se ještě navíc muselo vracet pro další náklad. A i na další dny bylo potřeba požádat o pomoc. Mohu říct, že ze strany vedení mekrservisu bylo všechno skvěle zorganizováno, dohodnutá doba byla vždy přesně dodržena. A tak bych ráda jak vedení mekrservisu, tak všem pracovníkům vřele poděkovala za ochotu, trpělivost, klid i úsměvy, které celé stěhování provázely. Na tuto firmu mohu říkat jenom slova chvály a každému ji doporučit.

Miroslava Bradová, Přerov

Dobrý den,

všechno klaplo, skvělý servis. Velká pochvala!  Děkuji mockrát

P. Pospíšilová, Olomouc

Dobrý den, tímto zasílám obrovskou pochvalu firmě MEKRSERVIS a jejím opravdu profesionálním pracovníkům!! Již jsem využila spoustu stěhovacích firem, ale tohle se mi stalo poprvé za dvacet let stěhování..kluci přijeli včas, profesionálně provedli přestěhování v rámci jednoho domu. Byli velmi vstřícní, ochotní, komunikativní a naprosto profesionální..teď, už víme na koho se v budoucnu opět obrátit a koho všem vřele doporučit jedině Vaši firmu MEKRSERVIS! Ještě jednou děkujeme a přejeme spoustu spokojených klientů.

Alenka a Petr Vyhnánkovi, Olomouc

Dobry den, rada bych Vam touto cestou podekovala za vcerejsi stehovani. S tak profi sluzbou jsem se jiz dlouho nesetkala. S radosti Vas budu doporucovat vsem znamym. 
Jeste jednou moc dekuji.

Lada Szturc, Valašské Meziříčí

Dobrý den pane Melichar,

dovolte, abych touto cestou vyjádřil velkou pochvalu pro Vaše zaměstnance, kteří mi včera zajistili převoz pračky (viz níže), a také věcí na vyhození do sběrného dvora v Olomouci – Neředíně. Profesionalita, flexibilita a příjemné vystupování, to je to, co zdobí Vaši firmu díky Vašim skvělým pracovníkům, takže opět naprostá spokojenost. V dnešní době není snadné sehnat takto spolehlivého dodavatele služeb, ať už na cokoli, proto to velmi oceňuji, a pokud budu potřebovat opět přepravu věcí, rozhodně se s důvěrou obrátím opět na Vaši firmu.

Tomáš Vlček, Olomouc - Neředín

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za bezproblémové přestěhování, vaši zaměstnanci byli velice profesionální a vstřícní. Jak náklad tak výklad proběhly rychle a hladce. Určitě s vaší firmou budu počítat v budoucnu a doporučím svým známým.

Kateřina Hlávková, Přerov

Reference v zahraničí

Stěhování z Olomouce (CZ) do Barcelony (ESP).

Rob Keij

We used the services from Mekr Service to move from Olomouc, CZ to Croatia in April 2016. Mr. Pavel Melichar and his team did an absolutely clean and professional job. Highly recommended and for sure No. 1 remover in Czech Republic. Thank You!

Samir Maslo

Stěhování z Mons (Belgie) do Olomouce (CZ)

Michel Genard

Stěhování z Olomouce (CZ) do Plymouth (UK)

Pedro Amarante Andrade

Stěhování z Arnhem (Nizozemí) do Chelsea (Londýn, UK)

Tomáš Kalas, fotbalista

Stěhování z Trontheim (Norsko) do Praha (CZ)

Bořek Dočekal, Fotbalista

Stěhování z Milborne (UK) do Příbram (CZ)

Marek Štěch, Fotbalista
Proč se stěhovat s námi?
 • Máme kvalitní vozy upravené přímo pro stěhování
 • Zakládáme si na komunikaci s klientem
 • Jsme pojištěni na 1 000 000 Kč
 • Disponujeme kvalitním technickým zázemím
 • Máme stálý tým zkušených stěhováků
 • Na každém stěhovacím voze jsou zdarma k dispozici obalové materiály